pondělí až pátek 5:00 - 21:00 - OD 5:00 DO 7:15 SAMOOBSLUŽNÝ VCHOD
sobota a neděle 8:00 - 20:00
svátky 8:00 - 18:00
(+420) 739 949 215 | fitko@fitkoznojmo.cz
REGISTRACE NOVÉ PERMANENTKY
PODLOUŽENÍ PERMANENTKY

Markéta Veselá

Instruktorka TRX závěsného systému a intervalového tréninku Tabata.

Cvičení se věnuji už od svých 6 let, kdy jsem začínala s Aerobicem a z tance postupně přešla do fitness prostředí. Několik let jsem se věnovala trénování klientek v dámském fitness Hany Bany, kde jsem vedla cvičení různého charakteru, od zdravotního cvičení na Power Plate, přes akčnější Bosu, TRX, silové cvičení Kettlebells až po intervalové tréninky.

S klienty pracuji převážně s vlastní váhou těla, kde se občas snažím zpomalit, aby si osvojili vnímání svého těla, ale zároveň dát do těla, aby si ve fitku vypotili všechny svoje každodenní starosti. Jsem velmi akční člověk, který neustále zkouší nové věci, takže se na tréninzích připravte na prolínání různých druhů cvičení.

Mezi moje nejoblíbenější sporty patří asi vše, co je dostatečně akční a často se pojí s cestováním, takže bych vypíchla hlavně lezení po horách, surfování, sněžnice a snowboarding, TRX kdekoliv si ho zavěsím a samozřejmě Tabata, kterou sama podstupuji každý týden v Brně.

Celkově se snažím zaměřovat hlavně na fyzickou kondici a zdravé fungování těla. Trénovala jsem s maminkami po porodu, zdravotně omezenými klientkami, nebo i s aktivními sportovkyněmi, jakékoliv váhy i věku, takže se nikdo nebojte, lekce jsou určeny naprosto pro každého!

| | | | |
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram